TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Laboratorium Energetyki Odnawialnej

Dzień Otwarty w Laboratorium Energetyki Odnawialnej

Data: 02.04.2024

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Laboratorium Energetyki Odnawialnej, który zgodnie z Harmonogramem odbędzie się 5 kwietnia 2024 roku. Pokazy odbędą się o godz. 10, 12 oraz 14. Zbiórka w podanych godzinach przed salą 322 w bud. L-1, ul. Na Grobli 15, Wrocław.

10.00 Spotkanie przed wejściem do LEO, przywitanie przez Kierownika Laboratorium, podział uczestników na 4 grupy. Następnie rotacyjne zajęcia w 4 grupach po 15-20 min:

1.grupa, sala 322,
stanowiska pokazowe z tematyki: kolektory słoneczne płaskie,próżniowe, skupiające
– osoba odpowiedzialna dr inż. Paweł Pacyga
2.grupa, dach budynku,
instalacje fotowoltaiczne on-grid i off-grid, stacja meteo, turbiny wiatrowe
– osoba odpowiedzialna dr inż. Marcin Michalski
3.grupa, sala 322a,
magazynowanie ciepła, chłodu, energii elektrycznej
– osoba odpowiedzialna prof. Magdalena Nemś
4.grupa, sala 302,
energetyka wodna
– osoba odpowiedzialna dr inż. Artur Machalski.

Analogiczny program o godz. 12.00 i 14.00.

W Dniu Otwartym mogą wziąć udział również dzieci szkolne.

Dzień Otwarty jest realizowany w ramach projektu EDU LEO-Cykl przedsięwzięć edukacyjnych realizowanych w Laboratorium Energetyki Odnawialnej. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.